“Pedaqogikada Müasir Yanaşmalar” mövzusunda elmi-praktik təlim keçirilib.
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində 13 fevral 2026-ci il tarixdə psixoloq, pedaqoq Hüseyn Həsənovun iştirakı ilə “Pedaqogikada müasir yanaşmalar” mövzusunda elmi-praktik təlim keçirilib.
İctimai Səhiyyə və İslahatlar Mərkəzində “İnsult zamanı idarəetmə” mövzusunda təlim keçirilib
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecinin müəllim heyəti İctimai Səhiyyə və İslahatlarMərkəzində təşkil olunmuş “İnsult zamanı idarəetmə” mövzusunda təlimdə iştirak edib.
Mamalıq şöbəsində istehsalat və diplomqabağı təcrübə üzrə təşkilati iclas
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində 11 fevral 2026-cı il tarixdə Mamalıqşöbəsinin Yaz-6 semestrində istehsalat və diplomqabağı təcrübənin başlanması ilə əlaqədar III kurs tələbələri ilə görüş keçirilib.
2025/2026-cı tədris ili üzrə Pedaqoji Şuranın növbəti iclası
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində 10 fevral 2026-cı il tarixdə Pedaqoji Şuranın2025/2026-cı tədris ili üzrə növbəti iclası keçirilib.
“Müalicə masajı” şöbəsinin məzunlarından qürurverici xəbərlər...
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecinin “Müalicə masajı” şöbəsinin məzunlarından 13 iyun 2025-ci il tarixdə III Milli Abilimpiya Çempionatında yeni fəaliyyətə başlayan abilimpiyaçılar arasında “Masaj” peşə sahəsi üzrə Gənc mütəxəssis Naminasiyası üzrə Cəfərov Eşqin-I yerə, Mamaliyev Nurbala – II yerə, Professional mütəxəssis Naminasiyası üzrə Fərəc Əlimirzəyev- I yerə, Suleyman Əlimirzəyev-II yerə layiq görülüb.
Orta ixtisas təhsilində yeni tədris planlarının müzakirəsi
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kolleci və 2 nömrəli Bakı Baza Tibb Kollecinin əməkdaşlarının birgə iştirakı ilə 4 fevral 2026-c; il tarixdə orta ixtisas təhsili proqramları üzrə yeni tədris planlarının müzakirəsinə həsr olunmuş işgüzar iclas keçirilib.
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində yeni ixtisas proqramının hazırlanması istiqamətində işgüzar görüş keçirilib.
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində5 fevral 2026-cı il tarixdə Liv Bona Dea Xəstəxanasının nümayəndələrinin iştirakı ilə işgüzar görüş keçirilib.
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində S.D. Asfəndiyarov adına Qazaxıstan Milli Tibb Universitetinin “Tibb bacılığı” kafedrasının assosiasiyalı professoru Seydəmanov Sultan Turaroviçin iştirakı ilə görüş keçirilib
Səhiyyə Nazirliyi 1 nömrəli Bakı Tibb Kollecində 27 yanvar 2026-cı il tarixdə S.D. Asfəndiyarov adına Qazaxıstan Milli Tibb Universitetinin “Tibb bacılığı” kafedrasınınassosiasiyalı professoru, Qazaxıstanda tibb bacılığı sahəsinin elmi əsaslarınınformalaşdırılmasında və inkişafında mühüm xidmətləri olan tanınmış alim Seydəmanov SultanTuraroviçin iştirakı ilə görüş keçirilib.